Wakacji nadszedł czas

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice! Czas spędzony wspólnie w przedszkolu upłynął nam bardzo szybko i miło...

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!

Czas spędzony wspólnie w przedszkolu upłynął nam bardzo szybko i miło. Uczestniczyliśmy w licznych uroczystościach, spotkaniach, projektach. Dzieci brały udział w konkursach plastycznych, przeglądach, w których odnosiły sukcesy i sprawiały, że wy Rodzice i my nauczyciele po raz kolejny mogliśmy poczuć się z nich ogromnie dumni.

Wydarzenia i decyzje, które zapadły w marcu 2020 r. postawiły nas wszystkich przed nowym wyzwaniem. Rozpoczęła się nauka na odległość. 

Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za Waszą współpracę w tej nowej rzeczywistości, podtrzymywanie kontaktu, rozmowy.

Kochane Przedszkolaki, udostępnione przez Waszych Rodziców zdjęcia i filmy z Waszej nauki i zabawy w domu to najsympatyczniejsza lektura. Wiemy, że pięknie rysujecie, wykonujecie prace plastyczne, potraficie liczyć, niektórzy nauczyli się płynnie czytać, inni wspaniale jeżdżą na rowerze, potrafią opiekować się roślinkami i domowymi zwierzątkami.

Kochane starszaki, po wakacjach nie wrócicie już do przedszkola. Rozpoczniecie nowy etap w swoim życiu – naukę w szkole. Wiemy, że będzie Wam tam dobrze, bo lubicie się uczyć, poznawać nowe rzeczy, odkrywać świat. Wspominajcie miło przedszkole i czas w nim spędzony.

 

Przed nami czas wakacji. Życzymy wszystkim, aby był to czas odpoczynku i optymizmu. Niech wakacje będą bezpieczne i radosne, a kiedy dobiegną końca, mamy nadzieje, że spotkamy się w przedszkolu.

 

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Grojcu Agnieszka Pękala wraz z Gronem Pedagogicznym