GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY "PRZEDSZKOLAK PRZYJACIELEM ZIELONEJ PLANETY"

Udział przedstawicielek naszego przedszkola w Gminnym Konkursie Ekologicznym "Przedszkolak Przyjacielem Zielonej Planety"

Dzieci z naszego przedszkola rozwijają swoje talenty i prezentują swoje zdolności na rożnorodnych konkursach. W kwietniu zostaliśmy zaproszeni na konkurs ekologiczny "Przedszkolak Przyjacielem Zielonej Planety" organizowany przez przedszkole we Włosienicy. Przedstawicielki naszego przedszkola zaprezentowały swoją wiedzę ekologiczną podczas różnorodnych zabaw i zadań. Dziewczynki recytowały autorskie wiersze o treści ekologicznej.

Ogromne podziękowania kierujemy do mam dziewczynek bez których pomocy i zaangażowania wyjazd na konkurs byłby niemożliwy. Dziękujemy również organizatorom za moc wrażeń, niezapomniany dzień i nagrody. Podziękowania należą się również jury, które zapewniało uczestnikom dużo pozytywnej energii i motywacji.